WAYFINDER İSTANBUL: SOSYAL İNOVASYONUN GELECEK 10 YILI (14-15 Mayıs 2018, Zorlu PSM)

Clipboard01

2017 yılında Londra’da gerçekleştirilen ilk Wayfinder toplantısından sonra süregelen eylem çağrılarını daha da kapsamlı ve derin bir şekilde masaya yatırmak üzere Wayfinder;  ‘Wayfinder Istanbul ’adı altında 14-15 Mayıs 2018 tarihleride Türkiye’ye geliyor.

Önümüzdeki on yıl boyunca sistematik değişimin önündeki sistematik engelleri kaldırmak için neler yapılabilir? Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’nin hayata geçirilmesi gibi dönüşümü tetikleyecek değişimler nasıl sağlanır? gibi sorular üzerinden keşfe çıkacağımız Wayfinder İstanbul etkinliğinde aşağıdaki konular ele alınacak:

  • Sosyal fayda ve inovasyonun kesiştiği sosyal inovasyon ekosistemindeki mevcut modelleri ortak bir şekilde daha iyi bir dünya için yeniden tasarlamak.
  • Toplumsal meseleler üzerinde düşünmek, bu konularda çözüm üretmek ve hayata geçirilen sosyal inovasyon projeleriyle toplum için değer yaratmak.
  • Sosyal inovasyon ekosistemini zenginleştirecek etkin platformlar yaratmak,

Sosyal inovasyonun gelişmesinde önemli rol oynayan dünyanın ve Türkiye’nin inovasyon elçileri, seçkin profesyonel, uzman ve girişimcileri Wayfinder İstanbul’da buluşuyor.

Social Innovation Exchange (SIX) liderliğinde ve Zorlu Holding ev sahipliğinde düzenlenen Wayfinder İstanbul, imece‘nin yürütücülüğü, ATÖLYE ve S360‘ın içerik ortaklığı, UNDP İstanbul Bölge Merkezi katkıları ve Brookings Institution‘ın desteğiyle 14-15 Mayıs tarihlerinde Zorlu PSM’de gerçekleştiriliyor.

İki günlük global ortak öğrenim deneyimine doğru yol alırken partnerlerimiz, doğu ve batı arasındaki benzersiz ve tarihi ticaret, bilgi, kültür ve iş kavşağı olan merkezi Istanbul’a kulak vererek bölgesel sosyal inovasyon üzerine keşfe çıkacaklar.

Ayrıntılı bilgilere ve programa https://www.sixwayfinder.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

#SIXWayfinder

 

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s