SIX Wayfinder İstanbul etkinliğinden içgörüler yayımlandı.

Clipboard01

Mayıs 2018’de SIX liderliğinde Zorlu Holding’in ev sahipliğinde, imece yürütücülüğünde, ATÖLYE ve S360‘ın içerik partnerliği ile UNDP ve Brookings Doha Center katkılarıyla gerçekleşen Wayfinder İstanbul etkinliğinin içgörü raporları ve sonuç infografikleri  yayımlandı. İçgörü raporunu Türkçe ya da İngilizce olarak okuyabilirsiniz.

Ekosistemler üzerine infografikler aşağıdaki bağlantılarda yer almaktadır.

  • Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika, Kanada ve Avrupa’dan paylaşılan içgörülerle belirlenen sosyal inovasyon ekosistemlerini geliştirmeye yardımcı olacak görünen ve görünmeyen koşullar üzerine bir infografik (TR& İNG)

  • Wayfinder’ın Türkiye’deki sosyal inovasyon ekosistemi üzerine etkisini anlatan bir infografik (TR & İNG)

Derinlemesine inceleme workshop’larında vurgulananlar – Önümüzdeki 10 yılda değişimi gerçekleştirmek için gerekenleri ele aldığımız 8 workshop’tan çıkarımlar (TR & İNG)

Kurumsal sosyal inovasyon – Wayfinder İstanbul’da önemli bir konu başlığı olarak şirketlerin rolü ortaya çıkmıştı. Konuyla ilgili gerçekleştirilen kısa röportaj, hikâye ve kaynaklara buradan (İNG) ulaşabilirsiniz.

Tematik videolar – Wayfinder Istanbul’da vurgulanan temalardan kurumsal sosyal inovasyon, sosyal girişimcilik, sosyal finansman, akımlar ve gençlik ile ilgili yaptığımız röportajlardan oluşan video serisini buradan izleyebilirsiniz.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s