27. Kalite Kongresi’nde “Sürdürülebilir Ortak Gelecek” için Demokrasi 4.0’ı düşünmek…

27. KALİTE KONGRESİ ‘SÜRDÜRÜLEBİLİR ORTAK GELECEK’ TEMASIYLA ZORLU PERFORMANS SANATLARI MERKEZİ’NİN EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Avrupa’nın en büyük paylaşım platformlarından olan kongrede; sürdürülebilirlik ve kalkınma hedefleri, iklim değişikliği, 21. yüzyıl ekonomisi, tarım, gıda ve su yönetimi, geleceğe taşıyan teknolojiler, KOBİ’lerde yönetim kalitesi ve kurumsallaşma, eğitim, toplumsal cinsiyet eşitliği, enerji, genç girişimcilik, şehircilik ve doğanın geleceği gibi sürdürülebilirliği etkileyen pek çok konu başlığı tartışıldı.

Açılış konuşmasını KalDer Yönetim Kurulu Başkanı Buket Eminoğlu Pilavcı ile TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik’in yaptığı kongrenin bu yılki özel konuğu Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı’ydı. Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ’ın sorularını yanıtlayan Bülent Eczacıbaşı, ‘Sürdürülebilir Ortak Gelecek ve İş İnsanının Yeni Sorumlulukları’ özel oturumuyla büyük ilgi gördü.


S.E.Ç. Sürdürülebilirlik Danışmanlığı ekibi olarak 13 Kasım 2018 tarihinde Seferihisar Belediye Başkanı Sn. Tunç Soyer‘in konuşmacı olarak yer aldığı “Şehrinizi Nasıl Alırsınız?” başlıklı oturum çerçevesinde kongreye katılım sağladık.


IMG_20181114_193454_220

Seferihisar Belediye Başkanı Sn. Tunç Soyer, 27. Kalite Kongresi’nde gerçekleştirdiği konuşmasında “gelişkin demokrasi”nin ve “sosyal içerme” kavramının kentsel gündemle birlikte “sürdürülebilir ortak gelecek” için en az Endüstri 4.0 kadar önem taşıdığını vurguladı.

IMG_20181114_213349_593

Tunç Soyer, KalDer Yönetimi ve Diğer Panelistlerle birlikte…

 

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s